INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
KafeIN/ Nutricionistja e njohur: sheqeri që nuk shohim dhe si të detoksikohemi [VIDEO]

KafeIN/ Nutricionistja e njohur: sheqeri që nuk shohim dhe si të detoksikohemi [VIDEO]

Publikuar më: 16:33 26-12-2018

Po e teproni pak këto ditët e fundit të vitit? Mos u shqetësoni se nuk jeni të vetmit. Flavio e filloi nga nevoja personale dhe u lidh në video me nutricionisten simpatike Diola Dosti Baftiu.

Ajo tha që fryrja këto kohë është prezente te të gjithë por ka mënyra për rikthim në normalitet. Ajo paralajmëroi për një rrezik nga sheqeri i fshehur si përshembull fakti që edhe katch up ka shumë sheqer që nuk e perceptojmë.

Por për të zbuluar recetat e shëndetit dhe si të bëni detoksifikimin e trupit tuaj duhet të shikoni videon e intervistës me Diolën:

Article Logic
Execution time: 0.0029900074005127