INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
KafeIN/ Kush është vajza e hekurt e Bashkisë Tiranë [VIDEO]

KafeIN/ Kush është vajza e hekurt e Bashkisë Tiranë [VIDEO]

Publikuar më: 08:53 26-06-2018

Aktivitetet sportive dhe nxitja rinore ishte tema e diskutuar në rubrikën e të rinjve në KafeIN. Pavarësisht se jemi në sezonin e verës dhe temperaturat e larta mbase na detyrojnë të mbyllemi në shtëpi, Deborah Keci na tregon të kundërtën.

Deborah aktualisht është punonjëse pranë Drejtorisë së Sporteve në Bashkinë Tiranë. Pavarësisht të shkuarës të saj dhe çmimeve të fituara ndër vite si një notare profesioniste, tashmë ajo i është përkushtuar qytetarëve të Tiranës duke realizuar një numër shume të madh aktivitetesh sportive ku pjesëmarrjet kanë qenë realisht të larta.

brenda_1.jpg

Ajo përveç shkathtësisë të saj dhe pasionit për sportin, ka një performancë shumë të lartë të fizikut të saj.

Article Logic
Execution time: 0.0035679340362549