INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
KafeIN/ Cili është aktiviteti madhështor sportiv i Bashkisë Tiranë [VIDEO]

KafeIN/ Cili është aktiviteti madhështor sportiv i Bashkisë Tiranë [VIDEO]

Publikuar më: 08:55 26-06-2018

Sot ne KafeIN, Punonjësja e Drejtorisë së Sporteve, Deborah Keci, na tregoi se pavarësisht verës, ambientet sportive të Bashkisë Tiranë janë të hapura dhe më aktive se kurrë.

Deborah është shprehur se parku i madh i liqenit do të jetë gjatë gjithë kohës në lëvizje me aktivitete dhe se kushdo që ka dëshirë të aktivizohet, mund të bëhet pjesë në secilin prej tyre, shkruian intv.al. Përveç liqenit janë dhe shumë hapësira të tjera në Tiranë të cilat mund të shfrytëzohen nga kushdo.

9bdfad4e-455c-4f65-99eb-42917db3c0ff.jpg

Ajo gjithashtu na ka treguar se cili është projekti me të cilin Drejtoria e Sporteve po punon momentalisht. Tashmë zyrtarisht do të kemi edicionin e tretë të Maratonës së Tiranës.

Article Logic
Execution time: 0.0036299228668213