INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
KafeIn/Biznesi me produktet bio shqiptare, Sonila Marku një histori suksesi

KafeIn/Biznesi me produktet bio shqiptare, Sonila Marku një histori suksesi

Publikuar më: 15:08 12-02-2019

Ajo ka zgjedhur të punojë në fushën e biznesit duke tregtuar produkte bio të tokës sonë.

Sonila Marku thotë se e ka pasur pasion të hershëm të ketë një biznes të sajin dhe duket se ia ka dalë mbanë.

Në studion e KafeIn, gjatë intervistës me moderatorin Flavio Qarri, Sonila tregoi se qëllimi i aktivitetit të saj është të ofrojë produkte origjinale shqiptare sa më cilësore.

“Të qënit femër ka qenë shpeshherë pengesë në marrëdhëniet e mia me fermerët tek të cilët ble produktet. Në këtë rast më ka ndihmuar familja, prindërit i kam bashkëpunëtorë të ngushtë në këtë biznes”, tha Sonila.
Ndiqni intervistën e zgjeruar në videon më poshtë

Article Logic
Execution time: 0.0031561851501465