INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ka ndryshuar shumë? I dolën fotot para operacioneve plastike, reagon Efi e Përputhen: Këtu e keni përgjigjen…

Ka ndryshuar shumë? I dolën fotot para operacioneve plastike, reagon Efi e Përputhen: Këtu e keni përgjigjen…

Publikuar më: 13:35 17-01-2022

Efi është një nga konkurrentet e "Për'puthen" e cila është shënjestruar më së shumti për ndërhyrje estetike. Jo më larg se ditën e djeshme në mediat sociale u publikuan disa foto të vjetra të saj ku akuzohej se u ishte nënshtruar ndërhyrjeve të shumta.

Efi ka reaguar sonte duke publikuar në Instastory disa foto kur ka qenë e vogël, për të treguar se nuk ka ndryshuar aspak dhe se nuk ka operacione.

“Për të gjithë ju që më keni shkruajtur për operacionet e mia dhe për foton që po qarkullon. Këtu e keni përgjigjen…Përveç meje shihet qartë edhe fisi”,- ka shkruar ajo.

-640-0-271433890-1749637681893424-3475622008578815941-n-699.jpg

 

Efi është komentuar shumë edhe për ngjashmërinë me Bora Zemanin, si edhe Elvana Gjatën.

Article Logic
Execution time: 0.0023930072784424