INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS

JUTH në Shqipëri/Aplikacioni më i ri i VODAFONE ''elektrizon'' të rinjtë[VIDEO]

Publikuar më: 17:01 11-02-2019

Kryefjala e fundjavës ishte eventi JUTH, që Vodafone Albania organizoi në Pallatin e Kongresve, për të prezantuar platformën më të re, dedikuar të rinjve, klientëve me parapagesë të Vodafone, nga mosha 13 deri në 25 vjeç. 

Adrenalinë në maksimum, muzikë, spektakël i jashtëzakonshëm dritash e ngjyrash, të ftuar specialë si DJ Robin Schulz, Dj Vicky, Arilena Ara, Mc Kresha e Ledri Vula.
Një festë e gjitha hight- tech, që i çmendi të rinjtë pjesmarrës që përveçse festuan u njohën edhe me plaftormën JUTH që nuk është një aplikacioni i zakonshëm. Të ofron një mënyrë interkative, për të marrësh atë që të nevojitet, kur të nevojitet!
Të rinjtë kuptuan gjithë benefitet që do të përfitojnë pafund, akses ekskluziv nëpër evente, kupona me ofertat më të mira, mundësi për të blerë/shitur njësinë GigaMarket si dhe mundësi për të fituar monedha që mund t’i përdorin aty duke luajtur Pupthi.
Mjafton të shkarkojnë aplikacionin JUTH, nga çdo telefon smartphone.
Mjafton të guxojnë, që të ndryshojnë botën.

Article Logic
Execution time: 0.0032908916473389