INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Justin Bieber bën gjestin e ëmbël për partneren e tij në INSTAGRAM dhe fansat ''u çmendën'' [FOTO]

Justin Bieber bën gjestin e ëmbël për partneren e tij në INSTAGRAM dhe fansat ''u çmendën'' [FOTO]

Publikuar më: 23:56 18-12-2018

Justin Bieber kohët e fundit ka qenë në qendër të mediave për jetën e tij private dhe jo për projektet muzikore të cilat prej kohësh mungojnë. Ai është i përqëndruar tek martesa me bukuroshen Hailey Baldwin dhe për këtë është mjaft i lumtur e kjo shihet fare mirë në çdo dalje publike.

Ditën e sotme këngëtari i hitit “Sorry” u treguar një “gentleman” në “Instagram” Në një postim ku shkruhej “Të sfidoj të etiketosh dikë që mendon se është shumë tërheqës”, Justin kishte etiketuar bashkëshorten e tij!

Justin dhe Hailey janë zhvendosur të jetojnë në Kanada, pasi duan të bëjnë një jetë normale si një çift i sapomartuar pa praninë e paparacëve.

Article Logic
Execution time: 0.0079410076141357