INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
’Ju prezantoj me …’ Plasi keq mes Anës dhe Arsimit, ky i fundit “shpërthen” ndaj ish-konkurrentes

’Ju prezantoj me …’ Plasi keq mes Anës dhe Arsimit, ky i fundit “shpërthen” ndaj ish-konkurrentes

Publikuar më: 18:30 15-04-2021

Së fundmi, mediat rozë shkruanin për një lidhje të mundshme mes ish-konkurrentëve të “Për’puthen”, Ana Lleshi dhe Arsim Abdulli. Ky i fundit doli nga programi disa ditë më parë me argumentin se i duhej të shkonte në Zvicër.

Thashethemet për një lidhje të mundshme i ndezi Ana, e cila e pyetur për raportin e saj me djalin nga Maqedonia e Veriut, Ana u vendos në siklet duke pranuar “Ku ka zë, nuk është pa gjë”.

Dyshja madje u kapën shpesh mat, mirëpo së fundmi diçka ka ndodhur.

Kudo po përflitet se ata i kanë dhënë fund lidhjes. Ditën e djeshme Ana u shpreh konfuze për ndjenjat e saj. E pyetur nëse ndjen dashuri për ndonjë, ajo u përgjigj: “Të jem e sinqertë, nuk e di, ndoshta ose po…jam pak konfuze dhe besoj kam të drejtë”.

Nga ana tjetër, Arsimi ka thumbuar keq në Instastory dhe ndjekësit janë të bindur se bëhet fjalë për Anën. Ai ka ndarë një foto të çmimeve Oscar, krahas së cilës ka shkruar “Unë personalisht ju prezantoj këtë çmim dhe ju të gjithë keni diçka të përbashkët, emri juaj fillon me A (njerëz të rremë)”. 

https://afterparty.al/wp-content/uploads/2021/04/E1CF2A1E-5BE3-45E6-8DE7-2FAE25DAA923-166x300.png 166w, https://afterparty.al/wp-content/uploads/2021/04/E1CF2A1E-5BE3-45E6-8DE7-2FAE25DAA923-566x1024.png 566w" alt="" width="640" height="1158" class="alignnone size-full wp-image-9610" style="box-sizing: border-box; height: auto; max-width: 100%;" loading="lazy" />

Article Logic
Execution time: 0.010071039199829