INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Jori dhe Kristi, shokë me benefite? Modelja i sqaron të gjithë

Jori dhe Kristi, shokë me benefite? Modelja i sqaron të gjithë

Publikuar më: 18:33 25-05-2023

Marrëdhënia e Krisit dhe Jorit po komentohet shumë pas daljes nga “Big Brother VIP”. Kjo pasi dyshja janë parë shumë të afërt me njëri-tjetrin. Nisur nga kjo, një ndjekës i ka nisur Jorit një mesazh të tillë: Ju të dy dukeni si shokë me benefite.

Jori e ka publikuar mesazhin në Instastory dhe krahas tij ka shkruar: Vetëm shokë pa benefite.

Article Logic
Execution time: 0.0035591125488281