INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Jo vetëm që i thanë PO 'njëri-tjetrit', por Fero dhe Arbenita po bëhen PRINDËR për herë të parë? E mësoni tani!

Jo vetëm që i thanë PO 'njëri-tjetrit', por Fero dhe Arbenita po bëhen PRINDËR për herë të parë? E mësoni tani!

Publikuar më: 16:30 29-11-2020

Fero dhe Arbenita janë çifti më i diskutuar në showbiz dhe nuk ka pikë dyshimi se historia e tyre e dashurisë është një nga më të veçantat.

Ata janë përfolur shumë herë për ndarje, e po aq herë kanë dëshmuar se janë të lindur për njëri-tjetrin.

Dyshja kanë vite që jetojnë një histori të bukur dashurie e madje lidhjen e tyre e kanë çuar në një nivel tjetër.

Prive ka mësuar se ata kanë kurorëzuar dashurinë e tyre. Fero dhe Arbenita i kanë thënë “Po” njëri-tjetrit, por këtë gjë e dinë një rreth shumë i ngushtë i familjarëve e miqve të tyre.

Ndryshe, Express Rozë ka raportuar dje se Arbenita është shtatzënë.

Ende nuk ka një reagim në lidhje me këtë lajm nga çifti, mbetet për të parë nëse është shtatzënë bukuroshja.

 

Article Logic
Execution time: 0.0093080997467041