INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Jeni gati goca?! Loredana sapo zbuloi sekretin se si t'i bëni buzët të duken voluminoze [VIDEO]

Jeni gati goca?! Loredana sapo zbuloi sekretin se si t'i bëni buzët të duken voluminoze [VIDEO]

Publikuar më: 11:01 21-08-2019

Prej disa muajsh në media po shkruhet për Loredana Zefin dhe skemën e mashtrimit që thuhet se ajo ka bërë ndaj një çifti zvicerian. Çdo ditë dalin fakte të reja lidhur me ngjarjen dhe mbi këngëtaren vazhdojnë të rëndojnë akuzat e rënda.

lori.JPG

E gjithë kjo situatë nga ndikuar edhe në karrierën e këngëtares, e cila pak kohë më parë njoftoi se do të anulonte koncertet e planifikuara për këtë verë, por nuk e bëri për hir të fansave të saj.

Shpesh reperja është akuzuar për ndërhyrje estetike në buzë, por e vërteta qëndron ndryshe.

-640-0-5d5c28fe97881.jpg

Loredana ka postuar një video në llogarinë e saj të Instagramit, Instatory e cila ka treguar se i vijëzon me laps buzët duke e kaluar vijën natyrale, për t'i bërë të duken më voluminoze.

Kështuqë është shumë e thjeshtë dhe mund ta praktikoni fare lehtë për të pasur buzë voluminoze që të keni një pamje perfekte.

View this post on Instagram

Loredana ju tregon si të keni buzë voluminoze

A post shared by Xing.al (@xing.al) on

Article Logic
Execution time: 0.0036630630493164