INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Janë disa lloj femrash që nuk do t’ju refuzojnë nëse kërkoni marrëdhënie seksuale! Njihuni me kategoritë

Janë disa lloj femrash që nuk do t’ju refuzojnë nëse kërkoni marrëdhënie seksuale! Njihuni me kategoritë

Publikuar më: 10:16 29-05-2019

Shumica e femrave gjatë ngacmimit të parë i refuzojnë meshkujt. Ato mund të jenë shumica po ka dhe disa lloje të tjera që mund të jenë gati për një marrëdhënie seksuale me ju. 

Ekspertë ju prezantojnë kategoritë që do t’ju thonë po pa u menduar gjatë.

FEMRA HAKMARRËSE
Kjo është femër e cila është duke e marrë veten pas divorcit dhe është emocionalisht jo stabël. Ka mundësi që shpesh të jetë e dehur, andaj mos u befasoni nëse fillon të sillet në mënyrë të pahijshme.

E MOSHUAR
Kjo është femër e moshuar, e cila me siguri ka qenë e martuar. Ky tip femre i do paratë, del për të gjetur meshkuj të interesuar për seks. Është e drejtpërdrejtë dhe nuk e ka problem të tregojë se çfarë do. Zakonisht është e veshur dhe e rregulluar mirë, por shpesh mund të shihet edhe me cigare në dorë.

HULUMTUESJA E SEKSIT
Ky tip femre dëshiron të zbulojë seksualitetin e vetë dhe është e gatshme për çdo gjë. Më së shpeshti ka të bëjë me kureshtjen, pasi janë kryesisht studente.

FEMËR PËR MBRËMJE TË VAJZAVE
Ky tip femre është vetëm shoqëruese e cila dëshiron të argëtohet, të dehet dhe të bëjë seks. Çdo gjë ndodh në mbrëmjet argëtuese të vajzave.

 

Article Logic
Execution time: 0.0031609535217285