INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
'Janë bërë dashnorë me njëri-tjetrin!' Bëri deklaratën BOMBË pas largimit nga emisioni, nuk ndalet Fationi: E vërteta...

'Janë bërë dashnorë me njëri-tjetrin!' Bëri deklaratën BOMBË pas largimit nga emisioni, nuk ndalet Fationi: E vërteta...

Publikuar më: 19:29 20-01-2021

Pak ditë më parë, Fation Kuqari deklaroi largimin e tij nga "Përputhen". Me anë të një statusi të gjatë në Instastory, ai njoftoi se nuk do të jetë më pjesë e programit.

"Me gjithë respektin ndaj produksionit dhe autores ju njoftoj se do largohem nga "Përputhen". Kjo për shkak se nuk mund të bëhem dot pjesë e gjithë intrigave, mashtrimeve, viktimizimeve, lotëve të krokodilit dhe dyfytyrësisë që tjetër janë dhe tjetër hiqen para publikut. Janë bërë motra e vëllezër dhe dashnorë me njëri-tjetrin, por këto nuk shihen nga ju dhe produksioni, shihen nga unë ndaj reagoj aq keq për gjëra të vogla në dukje", shkroi ish-konkurrenti.

 -640-0-6008776f55309.jpg

Ditën e sotme, pas deklaratës ku akuzon disa nga konkurrentët e tjerë për intriga dhe mashtrime, Fationi ka publikuar një foto me mbishkrimin "E vërteta dhemb".

 -640-0-600877a92f520.png

Article Logic
Execution time: 0.0034348964691162