INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ja si flirtoni sipas shenjës tuaj të horoskopit

Ja si flirtoni sipas shenjës tuaj të horoskopit

Publikuar më: 21:47 05-10-2017

Mund të visheni mirë, të keni një punë të mrekullueshme, dhe të jeni të bekuar me bukuri, por filtrimi është magjia e vërtetë e tërheqjes, e veçanërisht kur është fjala për përshtypjet e para që i lini.

Në fakt, filtrimi i mirë është më efektiv sesa pamja e mirë, dhe filtrimi është diçka që mund të mësohet, Portali i njohur për horoskopin, Zodiac Mind ka publikuar një artikull se si flirtojnë shenjat e horoskopit të cilin për ju e sjell intv.al.

Gaforrja: Me maturi, kujdes, sepse nuk duan të refuzohet

Peshorja: Një miksim mes të qënurit të turpshëm dhe të drejtpërdrejtë. Ata do bëjnë gjërat e vogla të cilat ju bëjnë të qeshni

Demi: Sensualë, sepse ata gjithmë presim momentin e duhur për të qenë sharmantë

Binjakët: Duke ju ngacmuar, sepse kështu janë të aftë t’ju bëjnë për vete

Ujori: Modestë sepse ata fejohen vetëm atëhere kur ata duan dhe nëse ju jeni ndryshe nga të tjerët

Dashi: Ata nuk kanë kohë të jenë strategjikë, ua thonë troç

Bricjapi: Me strategji sepse lëvizjet e tyre janë të mirëmenduara dhe “pro” apo “kundër” janë të planifikuara.

Akrepi: Elektrizues sepse e keni të vështirë t’u rezistoni

Peshqit: Të magjishëm sepse ndonjëherë mund të japin përshtypjen e keqe, sidomos me tërheqjen kur ju shikojnë në sy

Luani: Nëse ata janë të interesuar, ju do e merrni vesh sepse Luanët nuk e fshehin

Virgjëresha: Bëjnë shumë pyetje sepse janë mjeshtër të gjuhës së trupit dhe mund t’ju lexojnë nga shumë larg

Shigjetari: Ata flirtojnë me të gjitha mënyrat, por nëse ua vështirësoni gjërat, largohen

Article Logic
Execution time: 0.0031421184539795