INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ja pse të gjithë duan një Range Rover 2020

Ja pse të gjithë duan një Range Rover 2020

Publikuar më: 14:49 24-11-2018

Për dekadën e fundit apo më shumë, Range Rover ka ndërtuar mjete më të ngjashme me Land Rover Defender 90 i vjetër. Kjo prirje vazhdon me 2020 Evoque, megjithëse me një numër të risive që do të minimizojnë ndotjen e tij mjedisore kur vendosni që të kaloni nëpër fushat dhe nëpër pyje peër keto festa.

Modeli i ri i Evoque-s duket shumë i ngjashëm me vitin e kaluar, ka stilin e njëjtë të përgjithshëm që është parashikuar ne linjën e SUV-ve kompakt luksoze të Range Rover-it. Modeli i vitit 2020 megjithatë përfshin një bandë e Gadgets të reja si dritë LED dhe dritat e pasme dhe trajton me radhë-palosjen e dyerve.
Brenda është ridizajnuar për të përmirësuar hapësirat e këmbëve (në sajë të një boshti pak më të gjatë) në mënyrë që njerëzit e gjatë mos godasin gjunjët e tyre dhe për të rritur hapësirën. Në vend të lëkurës, do të gjeni një mori materialesh më të mira për mjedisin, si leshi Kvadrat dhe kamoshi Dinamica në vende, së bashku me plastikën e ricikluar dhe material natyror nga Eukalipt Tekstil dhe Ultrafabrics. Deri në 73 kilogramë të çdo 2020 Evoque vjen nga materialet e ricikluara.

Por mos lejoni që materialet natyrore të mashtrojnë. 2020 Evoque gjithashtu përmban një sistem Infotainment InControl Touch Pro Duo, aplikacionin celular të largët InControl, Apple CarPlay dhe integrim i Android Auto, dhe një hotspot 4G (e cila gjithashtu lejon për përditësime pa tel të softuerit OTA). Është gjithashtu i pari Range Rover që ofron "Smart Settings" një sistem ndihme për AI që mëson dhe kujton vendet e shoferit, muzikën dhe preferencat klimatike, rivendosjen e tyre sa herë që hyni në automjet.©️insmart.al

Article Logic
Execution time: 0.0036458969116211