INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS

Ja pra...përgjime s'paska pasur

Publikuar më: 09:10 23-05-2016

Historia e përgjimeve përsëritet në akuza dhe përgënjeshtrime në vite, në fund zhurma mbyllet gjithnjë njësoj. S'ka prova për përgjime.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0089061260223389
    array(1) { ["section"]=> string(34) "ja-pra-pergjime-s-paska-pasur-6860" }