INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ja një tjetër aplikacion që vjedh idetë e Snapchat

Ja një tjetër aplikacion që vjedh idetë e Snapchat

Publikuar më: 13:41 25-12-2018
Snap thjesht nuk mund të ketë një pushim nga kompanitë që imitojnë opsionin e saj Stories që ishte e para kompani që e solli si funksion në rrjetet sociale. WeChat, gjigandi social app kinez, ka prezantuar një funksion Time Capsule, fotot dhe videot e të të cilit do të zhduken mbas nje dite ashtu si Snapchat ... ose Instagram.
Instagram Banner
Ju ndoshta nuk do të përdorni WeChat-in e riprojektuar nëse nuk jetoni në Kinë, por është e rëndësishme për kompaninë pasi përpiqet të konkurrojë kundër çdo gjëje nga TikTok-u në blerjet online. ©️insmart.al
Article Logic
Execution time: 0.0032491683959961