INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ja kur është gati një mashkull të martohet. Femra, zbulojeni shpejt!

Ja kur është gati një mashkull të martohet. Femra, zbulojeni shpejt!

Publikuar më: 11:54 16-07-2018
Në këtë artikull keni mundësinë për t’u informuar pikërisht për momentin kur ai vërtetë mendon të martohet me femrën që dashuron, pa u menduar gjatë.
Ja disa nga gjërat, sipas intv.al  që e shtyjnë atë për të marrë këtë vendim:
1. Ajo është gati për të blerë shtëpinë e saj
Kur ajo vendos të largohet  nga shtëpia e prindërve të saj . Ky veprim i saj e bën një mashkull të mendojë të martohet me të, sidomos kur ajo shpreh dëshirën  se shtëpia e saj e parë të jetë shtëpia e tyre. Meshkujt e vlerësojnë një femër të guximshme.
2.  Kur ajo e ndihmon në një fatkeqësi
Meshkujt janë shprehur se vendosin për t’u martuar me dikë, kur shikojnë atë duke u kujdesur për të kur i ndodhë ndonjë fatkeqësi sidomos në familje. 
3.  Kur ajo e respekton familjen e tij
Gjatë këtij studimi, meshkujt janë shprehur se familja ka shumë rëndësi për ta. Nëse e dashura e tyre është shprehur e gatshme të shkojë të takojë mamanë e tij dhe ta respektojë atë, ka shumë mundësi që ai më pas t’ju propozojë për martesë.
Burimi: Glamour
Përshtati: Anisa Bega
Article Logic
Execution time: 0.0037729740142822