INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ja coveri që të gjithë po prisnim për iPhonin tonë

Ja coveri që të gjithë po prisnim për iPhonin tonë

Publikuar më: 11:49 04-01-2019

LuMee po sjell një kasë të re për smartphonin tuaj, të quajtur Duo Vibes dhe do ta bëjë këtë në Las Vegas javën e ardhshme për CES. Si zakonisht me LuMee, kasa e telefonit ka dritat në pjesën e përparme dhe prapa për të marrë fotografi në vende të errëta, si klube. Ky rast, ashtu si të tjerët në linjë Duo, ka dy shirita të lehta në siperfaqje.

Instagram Banner

Ndryshe nga çdo model paraprak, Lumee gjithashtu sinkronizohet me tonin e një këngë dhe ndizet në të. LuMee ka vënë një video në mënyrë që të mund ta shihni atë në veprim.

 
Kasa është vetëm me dritë të bardhë. Ai i përshtatet iPhone X, XS, XS Max, XR, 8 dhe 8 Plus, dhe do të kushtojë 79,95 dollarë, kur të dalë në shitje më vonë këtë muaj.

Article Logic
Execution time: 0.0034348964691162