INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ja arsyet pse nuk po e harroni dot ishin tuaj

Ja arsyet pse nuk po e harroni dot ishin tuaj

Publikuar më: 12:17 03-08-2018

Ju ndodh që të mendoni ende për ish të dashurin tuaj edhe pse keni disa kohë që jeni ndarë me të?

Nodshta arsyeja e vetme që ju vjen në kokë është se ju mendoni se ju mungon ai, por studimet e fundit kanë treguar se nuk është domosdoshëmrisht kjo arsye.

Ja 4 arsyet që psikologët rendisin që ju ndjeni mall për të:

1.Sepse ndiheni vetëm
Thjesht mendoni pak që nëse ju nuk do ishit të mëriztur dhe të kishit ndjenjë vetmie nuk do ju shkonte mendja tek ai.
2.Ti ke frikë se nuk ke për të gjetur më si ai
3.Je mësuar me të për shkak se ke kaluar shumë kohë

Article Logic
Execution time: 0.0041649341583252