INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
IN Traffic

IN Traffic

Publikuar më: 13:13 19-10-2018

Keni ngecur në trafik dhe ndiheni të stresuar? Dëgjoni “IN Traffic” në IN Radio 105.7, emision që drejtohet nga Anisa Bega, nga e hëna në të shtunë në orën( 16.00-19.00). Gjatë transmetimit prej 3 orësh sjellim rubrika të ndryshme si: “ Drive IN” ( moti, këmbimi valutor, lajmi më interesant nga horoskopi dhe showbiz-i); VIP IN( çdo ditë një personazh i ri, me gjërat e pathëna nga jeta personale dhe profesionale); “ Positive Vibes” ( përzgjidhet 1 histori e vërtetë e ndonjë personazhi të suksesshëm në botë), “ Cover IN” ( sjellim versionin më interesant të një hiti) dhe “ IN Sunset” ( Mbyllja e emisionit me nje shprehje tradicionale të një viti të caktuar).

Më shumë në këtë kategori: « IN Expres Top 5
»
Article Logic
Execution time: 0.0029301643371582