INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
IN AXHENDA

IN AXHENDA

Publikuar më: 16:38 21-03-2018

Jeta sociale e një personi është shumë e rëndësishme dhe ajo mund të hap cdo derë në jetën e përditshme.
Për këtë "Axhenda" në IN Tv ka gjithmonë një alternativë për ju. Party, galeri arti, kinema, teatër apo aktivitet kulturor i vecantë.
Na ndiqni cdo ditë me Dafne në oraret 10:30, 13:00, 15:00, 19:00, 23:00

Më shumë në këtë kategori: « BRUSKO
»

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.015542030334473
    array(1) { ["section"]=> string(16) "in-axhenda-53365" }