INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
ILIR

ILIR

Publikuar më: 18:53 25-09-2017

Radio ka qene lodra ime e preferuar qe nga momenti qe vetedija ime eshte aktive. Por jo vetem kaq, ninulla e neteve te mija ishte muzika e transmetuar...zerat qe vinin nga radio i fantazoja si personazhet e nje tjeter universi ....ishte e vetmja gje atehere qe nuk ishte nevoja t'ja jepja vemendjen sepse ma merrte duke ma mbeshtjell me nje tjeter pasion, muziken....Tani jam rritur dhe kam 13 vjet qe punoj ne radio. Gjate kesaj kohe per degjuesit ndoshta kam qene une nje personazh imagjinare... por erdhi momentin qe takova INTV.. dhe pasioni im i ri me carmatosi.....perse!?!? Sepse bashkoj zerin me figuren!!!

Më shumë në këtë kategori: « AUREOLA
»

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.014499187469482
    array(1) { ["section"]=> string(10) "ilir-37475" }