INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
iCARLY

iCARLY

Publikuar më: 17:37 27-09-2017


Carly i ka të gjitha. Një apartament të madh që e ndan me të villain. Një komshi që është tërësisht i dashuruar me të, dhe një emission në Web që e prezanton me shoqen e saj të ngushtë Sem, ku mund të bëjnë çfarë të duan. Nga e çuditshmja tek më e çuditshmja!

Më shumë në këtë kategori: « THE VAMPIRE DIARIES
BLUE BLOODS »

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0094308853149414
    array(1) { ["section"]=> string(12) "icarly-37628" }