INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
iCARLY

iCARLY

Publikuar më: 18:37 27-09-2017


Carly i ka të gjitha. Një apartament të madh që e ndan me të villain. Një komshi që është tërësisht i dashuruar me të, dhe një emission në Web që e prezanton me shoqen e saj të ngushtë Sem, ku mund të bëjnë çfarë të duan. Nga e çuditshmja tek më e çuditshmja!

Më shumë në këtë kategori: « THE VAMPIRE DIARIES
BLUE BLOODS »
Article Logic
Execution time: 0.0027179718017578