INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
I thotë Kiarës 'e pabesë', por Butrinti u tregua i pabesë me ne! Ja DETAJI në klipin e fundit që na zhgënjeu pak të gjithëve [VIDEO]

I thotë Kiarës 'e pabesë', por Butrinti u tregua i pabesë me ne! Ja DETAJI në klipin e fundit që na zhgënjeu pak të gjithëve [VIDEO]

Publikuar më: 13:31 07-06-2019

Më në fund u publikua dhe hiti i kësaj vere nga Butrint Imeri, kënga "Hajt hajt", të cilën e prisnim prej ditësh. 

Dhe sigurisht kurioziteti ishte shumë i madh për shkak dhe të paraqitjes së moderatores Kiara Tito në të.

E teksa prisnim që Kiarën t'a shihnim kudo nëpër klip krahë Butrintit, nuk ndodhi aspak kështu.

Moderatorja shfaqet vetëm në minutën 1:50 dhe me skena të pakta.

Pasi Butrinti këndoi dy-tri vargje “Ti mace e zezë shumë e pabesë”, skena u rikthye te femrat seksi që kërcenin rreth e rrotull këngëtarit.

Me gjithë bujën që u përhap për paraqijen e Kiarës në klip, mund të themi se do të donim të kishim parë dyshen së bashku akoma dhe më shumë se kaq.

 

Article Logic
Execution time: 0.0033271312713623