INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
I thonë dobësohu se dukesh më super, Ronela Hajati nuk heziton të përgjigjet! [FOTO]

I thonë dobësohu se dukesh më super, Ronela Hajati nuk heziton të përgjigjet! [FOTO]

Publikuar më: 14:34 21-08-2020

Kur je personazh publik gjithmonë bëhesh objekt diskutimi dhe shpesh herë vihesh në qendër të komenteve qofshin këto pozitive apo negative. Edhe Ronela ashtu si shumë personazhe të tjerë të njohur ka rënë pre e komenteve jo fort dashamirëse. Këtë herë ajo është vënë në qendër të kritikave për shkak të peshës.

“Dobësohu pak zemër se më super do dukesh”, i shkruan një komentues në një video të saj. Por Ronela nuk ja ka kursyer një përgjigje gjithë ironi duke i lënë të kuptohet se në fakt pesha, trupi apo pamja e saj nuk janë punë e askujt përveçse e saj.

View this post on Instagram

4 songs ready and no clubs open.... Gjynah per zotin ??

A post shared by RONELA (@ronelahajatiofficial) on

 

Këngëtarja është përgjigjur shkurt duke i thënë “Nesër” dhe duke e shoqëruar komentin me disa emoji që qeshin me lot.

InkedRonela_LI.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0036101341247559