INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
I tha gjithë botës se është GAY dhe shpërtheu në LOT, por Marios së Kim i ndodh e papritura! [VIDEO]

I tha gjithë botës se është GAY dhe shpërtheu në LOT, por Marios së Kim i ndodh e papritura! [VIDEO]

Publikuar më: 17:27 21-11-2019

Grimieri personal i Kim Kardashian deklaroi për herë të parë publikisht se është gay gjatë një ceremonie ku u nderua me një çmim. Menjëherë pasi doli nga skena Marion e priste një surprizë për të cilën nuk ishte aspak në dijeni.

Ai ka publikuar në instagramin e tij momentin kur del nga skena pasi mbajti fjalimin e famshëm dhe në prapaskenë e priste e ëma. Në një moment Mario ulet në gjunë dhe fillon të përlotet kur shesh të ëmën, për të cilën mendonte se ishte në Mal të Zi.

Më pas e përqafon i përlotur ndërsa krahas videos së publikuar në instagram sqaron se tashmë ka nisur një epokë e re në jetën e tij ku nuk i duhet më të fshihet. Grimieri thotë se i janë dashur 37 vite për ta pranuar publikisht këtë gjë, kjo pasi i duhej fillimisht të merrte miratimin e të ëmës pa i thyer asaj zemrën. Mario është mbështetur gjerësisht nga shumë vipa të njohur shqiptarë e të huaj të cilët e kanë konsideruar mjaft të guximshëm dhe me vlerë fjalimin e tij.

 
 
 
View this post on Instagram

I didn’t even see the end of this video because I haven’t had a moment to myself. My sisters told me my mom was overseas but I felt her heart beat that entire day and repeatedly said “I can feel mommy. She is here” I waited 37 years for her to give me the OK to be free so that i would not break her heart. One day, I will share the dark places I went to numb my own heart & pain, but when I’m ready. It’s my story. I’m going to take some time to process all of this and to take a moment for myself now with my family. And maybe work on a new @YouTube channel. I’ve been trying to launch one for a while now but I kept feeling blocked. I’ll try a different Strategy now. My own. Thank you to my friend and incredible artist @huxch for this video. I’m about to close a chapter now and begin a new era. I can see clearly ♥️ No blended blocks & strings. Just For me, my way. ;) MakeupByMario

A post shared by MAKEUP BY MARIO (@makeupbymario) on

 

 

Article Logic
Execution time: 0.0039730072021484