INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
I publikuan videon dhe fotot me prekje intime me Flori Mumajesin, flet për herë të parë Jonida Maliqi: Jam femër me…[FOTO]

I publikuan videon dhe fotot me prekje intime me Flori Mumajesin, flet për herë të parë Jonida Maliqi: Jam femër me…[FOTO]

Publikuar më: 19:02 01-01-2020

Ditën e sotme këngëtarja e njohur Jondia Maliqi teksa ka qenë e ftuar në emisionin “Rreze Dielli” në ‘Report Tv’ ka folur edhe për videon e bujshme me Flori Mumajesi ku u pa duke ndarë momente intime.

Ndër të tjera teksa ka folur për raportin me Florin ajo ka thënë se jam beqare por jam një femër me moal. Sipas saj video e publikuar është bërë nga njerëz që nuk marrin as para, thjesht mbushin shpirtin e tyre bosh.

“Dua të jem e drejtpërdrejtë ashtu siç kam qenë gjithmonë. Cdo njeri ka njerëzit që e duan dhe ata që nuk e simpatizojnë, qoftë edhe nga ekrani kur nuk e njohin dikë. Mëgjithatë ajo që mua më vjen keq është që ne po kultivojmë gjëra aspak të moralshme e njerëzore, kalojmë edhe limitet e privatësisë dhe për këtë e ka fajin media. Duhet të dijnë të bëjnë një baraspeshë me individin, karrierën, personalen, atë që përfaqëson. Megjithatë, nuk do doja të zija asnjë emër, unë jam një femër beqare, kur dua dua fort dhe nuk kam turp ta shfaq atë, jam një femër që kam moral. Ndaj vendos shumë herë të iki nga ky vend, sepse këtu të mungon qetësia e privatësia, njerëzit xhirojnë me telefon e i dërgojnë nëpër redaksi. Nuk e kuptoj çfarë ka të jashtëzakonshme, por këta individë nuk marrin as para, thjesht mbushin shpirtin e tyre bosh. Ajo që më vret, janë njerëzit e sëmurë që arkivojnë gjëra dhe I përdorin në momentin më kulminant të karrierës sime. Zoti ua ktheftë, kaq!” shprehet Jonida Maliqi në “Rreze Dielli”.”është shprehur Jonida.

sgg.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0034370422363281