INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
I përmendin Jonida Maliqin LIVE, Romeo ka diçka për t’i thënë

I përmendin Jonida Maliqin LIVE, Romeo ka diçka për t’i thënë

Publikuar më: 14:30 26-11-2023

Gjatë mbrëmjes së djeshme, Ermal Mamaqi ishte në një intervistë në emisionin “Më Lër të Flas”. Ai foli për serialin “H.O.T”, aktorët që do të jenë dhe përmendi edhe Jonidën, ai theksoi që e kishte për Jonida Vokshin dhe jo Jonida Maliqin.

Kujtojmë që, Romeo ka patur një romancë me këngëtaren dhe gjatë emisionit nuk nguroi ta përshëndesë edhe pse lidhja e tyre ka kohë që ka përfunduar.

Ermali u pyet për kastin e aktorëve dhe ai tregoi se mes tyre është edhe djali i tij, Joel Mamaqi.

Joeli është vëllai im i vogël në film. Është një moment dramatik.

Dua të tregoj një detaj. Kur ne po luanim filmin, unë kisha djalin aq gjendje e fortë u kriua sa aktorët nisën të qanin, unë, Zamira Kita, Jonida, jo Jonida Maliqi, por Vokshi.

‘E përshëndesim Jonida Maliqin’, ndërhyn Donaldi. Krijohet një ilaritet.

Ke frikë nga Jonida, thotë Donaldi.

Jo! Përgjigjet Ermali.

 

Article Logic
Execution time: 0.003371000289917