INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
I mahniti të gjithë me pamjen, por nuk do ta besoni sa ka kushtuar kostumi 'Dolce&Gabbana' i Marina Vjollca-s! [FOTO]

I mahniti të gjithë me pamjen, por nuk do ta besoni sa ka kushtuar kostumi 'Dolce&Gabbana' i Marina Vjollca-s! [FOTO]

Publikuar më: 16:33 31-05-2020

Marina Vjollca është një ndër moderatoret më të bukura, e cila gjithmonë shfaqet e kuruar deri në detaje.

Mbrëmjen e së shtunës na ngelën sytë tek veshja e saj, moderatorja shkëlqeu me kostumi plot lule të “Dolce&Gabbana”.

Por nëse jeni kuriozë të dini se sa i ka kushtuar kjo veshje Marina Vjollcës, ua tregojmë tani:

Sipas faqes së njohur në Instagram “What They Wearin’ pantallonat kushtojnë 595 euro ndërsa busti 845 euro. Pra në total veshja e Marina Vjollcës mbrëmjen e djeshme ka kushtuar plot 1440 euro, pa marrë parasysh takat e saj apo bizhuteritë që ka vendosur që me siguri dhe ato kushtojnë shumë.

marinaa.png

Article Logic
Execution time: 0.0088818073272705