INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
I lutet dhe Real Madrid? Jo vetëm në basketboll, Ledri Vula e paska marrë seriozisht dhe karrierën në futboll! [FOTO]

I lutet dhe Real Madrid? Jo vetëm në basketboll, Ledri Vula e paska marrë seriozisht dhe karrierën në futboll! [FOTO]

Publikuar më: 12:25 16-06-2019

Tashmë të gjithë e dimë talentin e padiskutueshëm që Ledri ka në rrep, por dhe në basketboll.

Por mesa duket Ledri është multidimensional kur vjen puna tek talentet, pasi reperi mesaduket di të luajë mjaft mirë dhe futboll.

Së fundmi Federata e futbollit të Kosovës ka rganizuar një ndeshje miqësore midis ekipit të Rashicës dhe ekipit të Xhakës. 

Ndër yjet e futbollit aty kemi parë dhe këngëtarë të tjerë si Meda dhe Blero. 

Ledri si pjesë e ekipit të Rashicës duket se ka shkëlqyer dhe madje nuk ka ngurruar të lërë tutje modestinë duke bërë një postim në Instagram me përshkrimin:

"Pom lyp Realli", duke treguar se ka luajtur mjaf tmirë.

Epo nuk çuditemi duke qenë se talenti i tij në sporte është dëshmuar qartë. 

 

View this post on Instagram

pom lyp Realli ?⚽️ #higuain

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0082271099090576
    array(1) { ["section"]=> string(118) "i-lutet-dhe-real-madrid-jo-vetem-ne-basketboll-ledri-vula-e-paska-marre-seriozisht-dhe-karrieren-ne-futboll-foto-96380" }