INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
I dinit? Njihuni me 3 vajzat shqiptare që luajnë filma +18 me pullë të kuqe [FOTO]

I dinit? Njihuni me 3 vajzat shqiptare që luajnë filma +18 me pullë të kuqe [FOTO]

Publikuar më: 11:31 03-09-2019

Ndoshta i dinit, ndoshta ua kishin zënë sytë, ndoshta s’keni fare informacion, por këto tre femra janë me origjinë shqiptare.

Ato janë bërë të njohura dhe tepër të kërkuara në industrinë e filmave për të rritur. Bëhet fjalë për Breanne Benson, Alby Rides dhe Myla Sinanaj të cilat mund të mos jenë emra të njohur për shqiparët, por fitojnë miliona euro nga produksionet e huaja për skenat e nxehta që realizojnë në filmat e tyre.

Në nuk ju sugjerojmë të kërkoni momentalisht, por këto 3 vajza me origjinë shqiptare janë shumë të kërkuara në “Google”.

se.jpg

 

bren.jpg

 

dekt.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0030670166015625