INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
I dashuri juaj ngacmon femra të tjera në Instagram? Zbulojeni tani!

I dashuri juaj ngacmon femra të tjera në Instagram? Zbulojeni tani!

Publikuar më: 14:34 18-10-2018
Mesa duket janë disa shenja që tregojnë se partneri po ju tradhton nga rrjetet sociale, pra ngacmon femrat e tjera sidomos në Instagram.
Sipas intv.al ja disa nga shenjat:
1. Nuk ju përgjigjet në telefon dhe nuk ju dërgon shpesh mesazhe
Kjo është shenjë që i dashuri është duke ju tradhtuar, veçanërisht nëse ai nuk do t'i përgjigjet thirrjeve tuaja telefonike! Ai nuk mund të jetë kaq i zënë gjatë gjithë kohës.
2. Duket sikur nuk është aktiv
Kur u njohët së bashku, ai ishte më shumë aktiv në Instagram, duke ju shkruar apo komentuar ndonjë foto, ndërsa tani këtë gjë e bën me femrat e tjera. Në syrin tuaj, duket sikur nuk është më si dikur.
3. Publikon story në vendet ku ka qenë vetëm
Shumica e story-t të tij janë në vendet ku ka frekuentuar, për t’i treguar ndoshta dikujt tjetër, info më të detajuar të jetës së tij. Sipas intv.al fakti që poston gjithmonë story vetëm, jo me ju tregon se dikujt dëshiron t’i bëjë përshtypje. Kujdes!
Burimi: Metro
Përshtati: Anisa Bega
 
Article Logic
Execution time: 0.0037269592285156