INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
I burgosuri i 313 i vë zjarrin qelisë

I burgosuri i 313 i vë zjarrin qelisë

Publikuar më: 13:52 05-10-2016

Një zjarr ka rënë në një nga qelitë e burgun 313 në Tiranë. Mësohet se një të burgosur i ka vënë flakën qelisë së tij, pasi pretendon se është dënuar në mënyrë të padrejtë. Ndërkaq në vendin e ngjarjes kanë shkuar forca të shumta policie dhe zjarrfikëset për të vënë flakët në kontroll. Gjithësesi flakët nuk kanë dëmtuar të burgosurin vetëm kanë shkrumbuar dyshekët  e krevatit. Vetë Drejtoria e burgjeve thotë se situata pas disa minutash është vënë nën kontroll.

Article Logic
Execution time: 0.0032229423522949