INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
I bëri të gjithë të qajnë, “OVA” shpreh sërish dashurinë për Kosovën dhe Shqipërinë! [FOTO]

I bëri të gjithë të qajnë, “OVA” shpreh sërish dashurinë për Kosovën dhe Shqipërinë! [FOTO]

Publikuar më: 10:34 30-06-2020

Nisa Sofiya u bë e njohur për publikun shqiptar me rolin e Ovas në filmin “Miracle in cell no.7”. Tashmë, vogëlushja numëron shumë fansa nga trojet shqiptare, të cilët nuk hezitojnë edhe t’i shkruajnë në rrjete sociale.

Një prej tyre i shkruan “A di për Kosovën?”, ndërsa përgjigja e aktores ishte “Nuk e kam vizituar, por di për të”.

Ndërsa, ajo përsëri ka treguar se pëlqen Yll Limanin dhe Tuna Sejdiun si dhe kënga e saj e prefruar në shqip është “A don hala”, pikërisht e dy artistëve të lartpërmendur.

“I dua ata, E dua Kosovën dhe Shqipërinë”, janë fjalët e Nina Sofiyas.

kinet.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0028691291809082