INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
I ati u nda nga jeta, reagon Sara: Mos hidhni akuza absurde, mos ma shtoni dhimbjen!

I ati u nda nga jeta, reagon Sara: Mos hidhni akuza absurde, mos ma shtoni dhimbjen!

Publikuar më: 12:35 03-04-2024

Artur Gjordeni, babai i Sara Gjordenit, ish-banores së ‘BBV3’ ka ndërruar jetë. Lajmi është konfirmuar nga vetë Sara me anë të një postimi në “instagram” ku shkruan se babai i saj vuante prej kohësh nga një sëmundje e pashërueshme. Ish-Missi shkruan se ajo dhe të afërmit e saj po e prisnin prej kohësh këtë moment.

Gjithashtu Sara ka postuar disa “InstaStory” ku tregon se si kishte tentuar të komunikonte me të atin.

Në një nga postimet e saj ajo tregon bisedën e saj të fundit me babain ku shikohet se më datën 15 mars ajo ka pasur bisedën e fundit me babain.

Në një tjetër postim i bërë nga Sara ku ajo tregon “chat-in” me babain e saj ku ajo i ka shkruar: Si je?

Por nuk ka marrë asnjë përgjigje kështu modelja shkruan: E provova!

Pra ka tentuar ti shkruaj dhe të kontaktoj.

IMG_0143-225x400.jpeg

Article Logic
Execution time: 0.0032839775085449