INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Hygerta Sako zbulon tatuazhet në vendet intime, fansi e quan ''vesh llapushe'', por përgjigja e saj nuk pritej! [FOTO]

Hygerta Sako zbulon tatuazhet në vendet intime, fansi e quan ''vesh llapushe'', por përgjigja e saj nuk pritej! [FOTO]

Publikuar më: 19:33 02-09-2018

Hygerta Sako, është sot një nga gazetaret më të njohura në fushën e sportit dhe njëkohësisht ish-Miss Shqipëria. Mirëpo ajo ka një profil të ulët në rrjetet sociale pavarësisht se ka goxha ndjekës. Edhe pse shumë vite pasi fitoi kurorën si femra më e bukur në vendin tonë, Hygerta ka publikuar disa foto me bikini ku tregon se është në super formë dhe gëzon një trip që do ta kishin zili shumë femra.

Në foto dallohen edhe tatuazhet e Hygertës, njëri prej të cilëve ndodhet në pjesën intime dhe është vizatuar një trëndafil dhe një tjetër në fundshpinë.

collagesaf.jpg

 

Sigurisht që komentet për këto foto janë të tepërta, por në një foto të postuar nga stadiumi “Selman Stermasi”, një fans i ka lënë një koment negativ.

“Sa e paske veshin, si veshllapushe”- i shkruan ai, dhe Hygerta ja ka kthyer menjëherë me ironi, por duke ruajtur qetësinë.

“Po, prandaj e mbuloj gjithmonë”- i ka shkruajtur ajo duke e shoqëruar me emoji të qeshurash.

sad.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0043420791625977