INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Humbi të fejuarën nga tërmeti, djali i kryeministrit Rama bën reagimin prekës: Zemra ka stuhitë…[FOTO]

Humbi të fejuarën nga tërmeti, djali i kryeministrit Rama bën reagimin prekës: Zemra ka stuhitë…[FOTO]

Publikuar më: 15:36 05-12-2019

Mbrëmjen e kaluar kryeministri Edi Rama u pyet në “Porta e Porta” të Bruno Vespës për Kristi Reçin e cila ndërroi jetë nën rrënjat e tërmetit tragjik të 26 Nëntorit, dhe ai e pranoi për herë të parë se ishte fejuara e djalit të tij Gregor Rama.

Ai tha se nuk reagoi publikisht për këtë, pasi të gjithë viktimat e tërmetit ishin njësoj për të. Vet Gregu shprehu ngushëllimet e tij në Instagram pas tërmetit, duke treguar se kishte humbur një të afërmen e tij pas tërmetit. Së fundmi, ai ka publikuar në rrjetet sociale një shprehje në anglisht të Van Gogut, që tregon trazirat në zemrën e një burri. “Zemra e një burri është shumë e ngjashme me detin Ka stuhitë e veta, ka tërheqjet e veta Dhe në thellësitë e veta gjenden dhe perlat. Vincent van Gogh”, shkruhet në këtë postim që ka hedhur Gregu.

GREG.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0028841495513916
    array(1) { ["section"]=> string(105) "humbi-te-fejuaren-nga-termeti-djali-i-kryeministrit-rama-ben-reagimin-prekes-zemra-ka-stuhite-foto-103363" }