INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Humb jetën tragjikisht një minator në Bulqizë

Humb jetën tragjikisht një minator në Bulqizë

Publikuar më: 10:03 25-10-2017

Një minator ka pësuar aksidentë të rëndë që i ka marrë jetën mëngjesin e sotëm në Bulqizë. 33-vjeçari, Liman Keta mësohet se është zënë nga mazivi i shkëmbinjve brenda galerisë D.
Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet në lidhje me ngjarjen e rëndë.

Article Logic
Execution time: 0.0029489994049072