INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
HOROSKOPI i SEKSIT/ Ja me kë shenjë shkoni më mirë në SHTRAT sipas ZODIAKUT

HOROSKOPI i SEKSIT/ Ja me kë shenjë shkoni më mirë në SHTRAT sipas ZODIAKUT

Publikuar më: 20:19 09-03-2019

Shenjat e horoskopit kanë një lidhje me njëra- tjetrën disa shenja shkojnë shumë mirë më njëra tjetrën disa të tjera jo.

Ja cilat shenja shkojnë më mirë me njëra tjetrën sa i përket marrëdhënieve në shtrat.

Dashi

Partneri më i Mirë për Dashin: Shigjetari

Ju jeni shumë aventurierë dhe energjike dhe për këtë shenja që përputhet me ju në mënyrë të përsosur është Shigjetari. Shigjetari nuk do të lodhet dhe mund të vazhdojë me mënyrat tuaja energjike. Ata gjithashtu lindin eksplorues, dhe do të mirëpresin çdo teknikë të re, lodra ose vende që dëshironi të provoni. Ju gjithashtu mund të përjetoni fishekzjarre me Dashin dhe Demin.

Demi

Partneri më i mirë për Demin: Virgjëresha

Ju e doni atë ngadalshëm, sensual, dhe të rehatshme, shenja juaj e përsosur është Virgjëresha për ato arsye dhe më shumë! Ju do të vlerësoni stabilitetin e Virgjëreshës dhe dëshirën për të krijuar një mjedis të rehatshëm por sensual për dashurinë tuaj. Plus, Virgjëresha është një perfeksioniste e lindur, që do të thotë se ata janë të etur për t’ju kënaqur më mirë se çdokush që keni pasur më parë. Bricjapi dhe Akrepi mund të sjellin momente të kënaqshme.

Binjakët

Partneri më i Mirë për Binjakët: Peshorja

Stimulimi mendor dhe fizik është një domosdoshmëri për ju në shtrat. Ju dëshironi që mendja juaj të jetë aq aktive sa trupi juaj dhe askush nuk mund t’jua jap këtë më mirë se të lindurit në shenjën e Peshores . Ujori dhe Shigjetari janë dy shenja të tjera që do ti jepnin më shumë vrull shtatit tuaj, duke ju bërë të eksploroni gjëra të reja.

Gaforrja

Partneri më i mirë për kancerin: Peshqit

Ju keni nevojë për një partner që të jetë i kujdesshëm, i vëmendshëm dhe i ndjeshëm si ju dhe kjo është arsyeja pse Peshqit është shenja e duhur për ju ! Peshqit do të parashikojnë dëshirat tuaja të pashprehura. Ata gjithashtu do të dëgjojnë nevojat që ju shprehni hapur. Ju mund të keni disa marrëdhënie të nxehta edhe me Akrepin dhe Bricjapin. Akrepi do të kuptojë nevojën tuaj për lidhje emocionale dhe Bricjapi do t’ju ndihmojë të kuptoni më mirë atë çfarë doni.

Luani

Partneri më i mirë për Luanin: Shigjetari

Ju dëshironi të jeni ylli i dhomës së gjumit dhe Shigjetari është lloji i partnerit që do të adhurojë çdo pëllëmbë tuajën. Ata do të eksplorojnë trupin, mendjen dhe shpirtin tuaj. Dashi dhe Ujori përshtetn gjithashtu shumë mirë me ju. Dashi ka energji dhe qetësi për të vazhduar, ndërsa ujori mendon për të shkuar gjithmonë e më larg.

Virgjëresha

Partneri më i mirë për Virgjëreshën: Demi

Ju jeni një perfeksionit në të gjithë fushat e jetës, duke përfshirë edhe dhomën e gjumit: askush nuk do ta vlerësojë atë aq shumë sa një i lindur në shenjën e Demit. Demi është një dashnor kreativ dhe i shkëlqyer, ata marrin kohën e tyre për të përkëdhelur dhe për të shijuar çdo pjesë tajën. Bricjapi dhe Peshqit disa elementë të veçantë në raport.

Peshorja

Partneri më i mirë Peshoren: Binjakët

Ju keni nevojë për dikë që do të shijojë trupin tuaj dhe të luajë me mendjen tuaj në të njëjtën kohë, dhe Binjakët është një nga ata që mund ta bëjnë këtë me sukses. Dashi dhe Ujori gjithashtu mund të jenë emocionues për ju, po ashtu. Dashi, e kundërta juaj, do të sjellë zjarrin dhe energjinë që trupi juaj dëshiron. Ujori do ta bëjë mendjen tuaj të shpërthejë me mendime sexy.

Akrepi

Partneri më i mirë për Akrepi: Peshqit

Për të arritur ekstazë përfundimtare, keni nevojë për një partner që është i gatshëm të shkojë poshtë në errësirë e në thellësitë e shpirtit tuaj. Peshqit janë në gjendje ta përmbushin këtë kërkesë madje edhe më shumë. Ata mund t’ju ndihmojnë të eksploroni dëshirat tuaja më të thella, më të errëta, pa hezitim ose gjykim. Gaforja dhe Demi gjithashtu bëjnë ndeshje për ju. Gaforrja nuk ka frikë nëse merrni një emocione të forta, seksit dhe Demi do të jetë spiranca juaj ndërsa ju zhytni thellë në çdo dëshirë tuajën.

Shigjetari

Partneri më i mirë për Shigjetari: Dashi

Ju jeni një eksplorues i lindur dhe është e domosdoshme që të bashkëpunoni me dikë që do të eksplorojë me ju, sidomos në dhomën e gjumit. Ju përshtateni më mirë me Dashin pikërisht për këtë arsye. Luani dhe Binjakët gjithashtu janë miq të shkëlqyer në shtrat. Luani do të vazhdojë me dëshirën tuaj për të përjetuar gjithçka të paktën një herë, dhe Binjakët do të duan të lodrojnë me mendjen dhe trupin tuaj.

Bricjapi

Partneri më i mirë për Bricjapin: Demi

Ata thonë se ju jeni të mirë në komunikim dhe bisedë, por a jeni me të vërtetë, gjatë gjithë kohës? Jo, dhe Demi do ta kuptojë këtë për ju më shumë se shumica e shenjave të tjera. Ata nuk do t’ju bëjnë të flisni, ata pothuajse në mënyrë intuitive e dinë atë që ju duhet, dhe ata gjithashtu e kuptojnë se përtej pamjes tuaj të jashtme janë disa dëshira edhe më të thella. Virgjëresha dhe Gaforja gjithashtu mund të bëheni miq të mirë në dhomën e gjumit. Virgjëresha do të mbajë gjërat me rregull dhe do të synojë t’ju sjellë përvojën e përsosur. Gaforrja do të ushqejë nevojat tuaja dhe do të dëgjojë dëshirat tuaja.

Ujori

Partneri më i mirë për Ujori: Binjakët

Ata thonë se ju jeni i çuditshëm, dhe ata nuk janë gënjeshtarë. Ju ndoshta keni qenë atje dhe keni bërë shumë, dhe keni nevojë për një person tepër të avancuar për të vazhduar me risitë tuaja në dhomën e gjumit. Binjakët janë të gatshëm jo vetëm për të vazhduar me ju, por edhe për të sjellë atë që ju dëshironi. Peshorja dhe Luani, gjithashtu mund të bëhen shokë interesant të dhomës së gjumit.

Peshqit

Partneri më i mirë për Peshqit: Akrepi

Ushqyerja e shpirtit tuaj është po aq e rëndësishme sa ushqyerja e trupin tuaj dhe disa shenja mund t’ju ndihmojnë të bëni të dyja këto. Akrepi është një nga ata që mundet. Ju do të doni vullnetin e Akrepit për të zbuluar të gjitha aspektet e trupit dhe shpirtit tuaj. Kuptimi i tyre intuitiv i asaj që dëshiron do të rezultojë në ekstazë tepër të madhe. Gaforrja dhe Virgjëresha do të plotësojë edhe stilin tuaj të marrëdhënies. Gaforrja do të interpretojë në mënyrë krijuese dëshirat tuaja më të thella, dhe Virgjëresha do t’i “shërbejë” me kujdes trupin tuaj.

Article Logic
Execution time: 0.0035350322723389