INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
HOROSKOPI DITOR sipas Paolo Fox/ Mësoni me DETAJE çfarë do të ndodhë me 12 shenjat e HOROSKOPIT!

HOROSKOPI DITOR sipas Paolo Fox/ Mësoni me DETAJE çfarë do të ndodhë me 12 shenjat e HOROSKOPIT!

Publikuar më: 09:26 28-06-2019

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje.

Dashi

Dashuria do të jetë protagoniste e kësaj fundjave. Mund të jetohet një histori e mbushur me entuziazëm. Bëni kujdes të mos përfshiheni në historitë që nuk ekzistojnë prej kohësh.

Demi

Kjo e premte kërkon më shumë vëmendje lidhur me llogaritë e shtëpisë, të cilat kërkojnë më shumë kujdes. Fatkeqësisht gjatë kësaj fundjave, parashikohen të reja negative në horizont të cilat do të arrijnë pikën kulmore.

Binjakët

Këshillohet që të tregoheni të kujdesshëm në zgjedhjet që do të bëni, pasi do të jenë vendimtare. Gjatë fundjavës parashikohet një takim i rëndësishëm në horizont.

Gaforrja

Keni nevojë që të dilni nga rutina e përditshme. Kalimi i Venusit në shenjën tuaj do të ketë një rëndësi mjaft të madhe.

Luani

Kjo e premte do të jetë një ditë mjaft e ngarkuar. Në dashuri është rasti që të gjeni disi më shumë rehati. Lidhur me diskutimet dhe debatet, bëni mirë ti shtyni për të dielën.

Virgjëresha

Ju pret një nga ditët më të mira për të përjetuar momente të mbushura me emocione në dashuri. Kjo është një periudhë mjaft e rëndësishme sa i takon ndjenjave.

Peshorja

Kjo e premte do të jetë mjaft e favorshme sa i takon ndjenjave. Gjithë ata që do të kërkojnë konfirmime, do i marrin. Parashikohet një ditë e ekuilibruar.

Akrepi

Duhet të tregoheni të kujdesshëm lidhur me raportet sentimentale dhe miqësinë. Duhet të sheshoni çdo keqkuptim pa ardhur e shtuna.

Shigjetari

Kryefjala për të lindurit e kësaj shenje është qetësia. Paolo Fox këshillon që të tregoheni të kujdesshëm ndaj nervozizmit, sidomos pasi mund të ketë kundërshti në dashuri.

Bricjapi

Këshillohet që të tregoheni më të durueshëm gjatë kësaj dite, pasi pjesa e dytë e ditës do të jetë shumë interesante. Do të përjetoni emocione të forta të cilat nuk i keni jetuar me parë.

Ujori

Do të ndiheni të lodhur dhe të mbushur me nervozizëm, megjithatë do të ndiheni shumë herë më të lirshëm në raport me më parë, shkruan noa.al.

Peshqit

Do të jeni shumë të dhënë pas një projekti. Kjo ditë do të jetë shumë e favorshme për të kuptuar më mirë, diçka e cila momentalisht nuk po funksionon. Bëni kujdes ndaj fjalëve që do të thoni.

Article Logic
Execution time: 0.0028281211853027