INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
HOROSKOPI DITOR/ Shumë surpriza sot, ja kush janë dy shenjat më me FAT për ditën e sotme!

HOROSKOPI DITOR/ Shumë surpriza sot, ja kush janë dy shenjat më me FAT për ditën e sotme!

Publikuar më: 09:04 17-06-2019

Dashi

Dashuria: Dëshira juaj për paqe dhe qetësi do t’ju sjellë sot për të kërkuar këshilla nga miqtë dhe të njohurit. Nëse jeni në një çift mos përfitoni nga mirësia e partnerit. Zemrat e vetmuara do të vërejnë një person të afërt i cili prej kohësh ju pëlqen.

Puna: Perspektiva të shkëlqyera për ndryshimin ose gjetjen e një pune, mund të keni propozime të reja interesante.

Demi

Dashuria: Sot marrëdhëniet e dashurisë që nuk janë të forta mund të përfundojnë. Çfarëdo që të ndodhë, mos ji argumentues dhe i durueshëm, personi i duhur do të arrijë më shpejt se sa mendoni. Për beqarët, mund të ketë lajm të mirë në dashuri, diçka po lëviz, atmosfera është gumëzhitëse!

Puna: Mos e neglizhoni biznesin, por sot do të jetë më mirë të shtyni takimet e punës që nuk i konsideroni të rëndësishme.

Binjakët

Dashuria: skena të xhelozisë nga ana e partnerit, por për fat të mirë në mbrëmje do të ketë momente më të relaksuara me ardhjen e disa lajmeve të mira. Ata që janë të vetmuar duhet të largohen nga disa njerëz që mund të krijojnë probleme.

Puna: Sot ju do të jeni në gjendje të arrini qëllimet e vendosura falë një pune të shkëlqyer. Ju do të jeni shumë konkret.

Gaforrja

Dashuria: Ndryshimet në jetën private. Një dashuri e re do t’ju intrigojë, por duhet të keni kujdes para se të hidhni hapa. Mëshira nuk është shumë e madhe! Ata që janë në çift sot do të jenë veçanërisht të hutuar, dhe kjo do të shkaktojë argumente me partnerin.

Puna: Ju do të jeni në gjendje të organizoni ditën duke respektuar të gjitha angazhimet tuaja, t’i kushtoni vëmendje vetëm dikujt që do të përpiqet t’ju shqetësojë.

Luani

Dashuria: Duhet të jeni më të vendosur për t’u marrë me problemet, sidomos ato sentimentale. Megjithatë, mungesa e guximit do t’ju çojë në pranimin e gjërave ashtu siç janë. Hëna favorizon beqarët që duan të marrin iniciativën, ju do të jetoni momente intensive!

Puna: Mos u bëj një budalla për veten nëse sot duhet të marrësh përsëri disa gjëra të punës që ti i ke lënë të varura.

Virgjëresha

Dashuria: Mundohuni të pajtoheni me disa njerëz me të cilët keni pasur polemika kohët e fundit. Mundësi të mira për të kaluar një mbrëmje të këndshme me të dashurin tuaj. Ulje dhe ngritje për beqarët, ju do të jeni në procesin e reflektimit.

Puna: Pasiguritë dhe një pengesë e vogël lidhur me punën do t’ju lajmërojnë, por mos u bëni merak.

Peshorja

Dashuria: Mos kini frikë ta ekspozoni veten shumë në një situatë që duhet të qartësoni absolutisht. Kur vjen puna te ndjenjat, nuk mund të prisni! Një ditë e veçantë për disa beqarë, Venusi do të jetë në gjendje t’ju shpërblejë për pritjen dhe t’ju japë mundësi të mira për të gjetur dashurinë.

Puna: Sot përpiquni të bëni të gjitha gjërat me përkushtim, dikush ju shikon dhe ju vlerëson, më mirë mos rrezikoni.

Akrepi

Dashuria: Jini të hapur dhe të dashur me partnerin tuaj, ju duhet të ndiheni të afërt. Sot mund të jetë një ditë e mirë për të analizuar se çfarë përfundimisht ju shqetëson. Nëse jeni vetëm dhe keni pasur probleme me miqtë sot, do të rifitoni harmoninë.

Puna: Përfitimet në punë, sot ju do të gëzoni një ditë të jashtëzakonshme dhe do të jeni shumë të suksesshëm.

Shigjetari

Dashuria: Mundohuni të jeni më besnikë dhe më pak transgresivë, përndryshe ju mund të përcillni një ide të gabuar për veten tuaj. Nuk do të ishte kështu, do të rrezikonit të humbasësh gjithçka. Nëse jeni të vetme dhe merrni një refuzim, mos u shqetësoni, Jupiteri së shpejti do t’ju japë mundësinë të shëroheni!

Puna: Përfitoni nga intuita juaj në çështjet financiare. Dita është e favorshme për investime.

Bricjapi

Dashuria: Ndoshta gjendja që po përjetoni nuk është e mirë për ju, prandaj rifilloni përsëri jetën nëse doni të buzëqeshni. Shikoni zemrën tuaj dhe lini mënjanë krenarinë. Beqarët do të jenë të angazhuar për të bërë arritje të reja dhe për të takuar miq të rinj.

Puna: Ju jeni plot energji dhe ju do të përmbushni çdo angazhim. Shmangni keqkuptimet me kolegët e padurueshëm.

Ujori

Dashuria: Ka ardhur koha për sqarim në familje ose në jetën martesore. Mos hezitoni ta bëni këtë, në sajë të mbështetjes së Hënës, nuk do të keni probleme. Zemrat e vetmuara do të duhet të vendosin nëse do të ndërmarrin një hap të rëndësishëm, mjaft me hezitim të padobishëm!

Puna: Kini besim në aftësitë tuaja, ndiqni impulset dhe vendosni pa vonesë. Ju nuk do të gaboni!

Peshqit

Dashuria: Sot nostalgjia do të pushtojë shpirtin tuaj dhe madje shoqëria e të dashurit tuaj nuk do të jetë në gjendje t’jua heqë. Në mbrëmje, megjithatë, gjërat do të përmirësohen. Për beqarët do të jetë një ditë e mbushur me takime, shumë do të jenë vendimtare për dashurinë.

Puna: Disa diskutime rrezikojnë të kompromentojnë projektet tuaja. Zgjidhni çdo problem me kolegët për të vazhduar në mënyrë të sigurtë.

Article Logic
Execution time: 0.00388503074646