INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
HËNA e RE sjell ndryshim DRASTIK në korrik, paralajmërim i fortë për shenjat e HOROSKOPIT, ja ç’do të ndodhë!

HËNA e RE sjell ndryshim DRASTIK në korrik, paralajmërim i fortë për shenjat e HOROSKOPIT, ja ç’do të ndodhë!

Publikuar më: 10:29 29-06-2019

Hëna lëviz shpejt, duke shpenzuar vetëm 2-3 ditë në çdo shenjë. Kjo paqëndrueshmëri, do të thotë se ka një ndikim të veçantë, po aq dhe të rëndësishëm në energjinë tonë të përditshme. Më poshtë do t’ju japim kalendarin e hënës deri në mesin e muajit tjetër.

17 qershor: Hënë e plotë në Shigjetar Njohur edhe si Straëberry Moon, Honey Moon ose Rose Moon, kjo paraqet kulmin e pranverës dhe fillimin e verës. Nëse ende nuk e keni të qartë, kjo është një shenjë e mirë për jetën tuaj të dashurisë. Është koha për ndryshim dhe mundësi të reja. Përdorni këtë energji të Hënës për të marrë atë çka doni!

20-22 qershor: Hënë në Ujor Këto pak ditë do të ndjeni se keni gjithçka nën kontroll dhe nuk do t’u druheni eksperimenteve. Nëse je në një marrëdhënie, e sigurtë që seksi nuk do të jetë i mërzitshëm, sepse do të vini në punë fantazinë tuaj. Kjo është një periudhë për të dalë nga monotonia e për të testuar kufijtë tuaj.

23-24 qershor: HËNA NË SHENJËN E PESHQVE Është koha për t’ çliruar dhe ndarë mendimet, shpresat dhe frikën tuaj rreth dashurisë me partnerin tuaj apo edhe me miqtë tuaj më të afërt. Mos i mbart emocionet negative së brendshmi, sepse kur mbahen në errësirë, mund të të ndihen vërtet dërrmuese.

28-29 qershor: Hëna në DEM Pushimi është “tema” e kësaj faze, prandaj shpërfillni gjithçka ju lodh kokën dhe merrni kohë për t’u relaksuar.

30 qershor – 1 korrik: HËNA NË BINJAK Kjo është një fazë tejet e fuqishme dhe imagjinata juaj do të drejtojë për pak ditë jetën tuaj. Kini kujdes qëndroni në këmbë sepse mund të gaboni e të lëndoni njerëzit që ju duan.

2-3 korrik: Hënë e re në Gaforre Një Hënë e Re sinjalizon pikun e energjisë seksuale, prandaj sigurohuni që të mos e humbisni këtë mundësi.

10-12 korrik: HËNA NË AKREP Xhelozitë, dyshimet, akuzat dhe sekretet po kërcënojnë lidhjen tuaj. Prisni që stuhia të kalojë.

Article Logic
Execution time: 0.0035390853881836