INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Harrojeni komentin në foton e Mozzik! LOREDANËS i ndodh e papritura dhe s’i paska punët mirë! [FOTO]

Harrojeni komentin në foton e Mozzik! LOREDANËS i ndodh e papritura dhe s’i paska punët mirë! [FOTO]

Publikuar më: 10:36 09-09-2020

Loredana dhe Mozzik prej më shumë se 1 viti janë të ndarë dhe as që e mendojnë rikthimin me njëri-tjetrin. Dyshja e njohur janë shprehur se nuk do bashkohen më kurrë dhe shpesh kanë folur kundra publikisht.

Megjithatë ata të dy i bashkon vajza e tyre, Hana, të cilën duket se Loredana po e gjen si një formë komunikimi me Mozzik. Reperi ka postuar së fundmi në rrjete sociale një foto të tij dhe në të vihet re një koment nga llogaria e Hanës, të cilën e menaxhon Loredana.

“Babi”, i ka komentuar reperja dhe ky veprim i saj i ka befasuar të gjithë. (Lexo këtu).

Por ndërkohë që ky koment bëri xhiron e rrjetit ditën e djeshme, diçka e pahijshme i ka ndodhur reperes në rrjetet sociale dhe bëhet fjalë për një fushatë kundër saj.

Së fundMi disa ndjekës me llogari pa ndonjë identitet kanë nisur një fushatë kundër Loredana Zefit me hashtag ‘Bojkoto Loredanën’ cila është arsyeja e nisjes së kësaj nuk dihet tashmë numri i postimeve me hashtag ‘Bojkoto Loredanën’ ka arritur mbi 5000 hashtagje.

KING.png

 

Me siguri kjo lidhet me skandalin në Zvicër, por sigurisht që Loredanës nuk i intereson që shumë fansa t’i dalin kundër dhe ndoshta do bëjë ndonjë reagim apo veprim.

Article Logic
Execution time: 0.0068929195404053