INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Harrojeni historitë e bukura të filmave. Poke guxon dhe tregon se si është dashuria e vërtet [FOTO]

Harrojeni historitë e bukura të filmave. Poke guxon dhe tregon se si është dashuria e vërtet [FOTO]

Publikuar më: 18:36 02-03-2018

Shumë artistë përshkruajnë dashurinë dhe marrëdhëniet paksa larg realitetit, megjithatë ky ilustrues anglez Poka Arts ka vendosur të trazojë "ujërat".

Ai ka vendosur të tregojë dashuron në mënyrë të ndershme duke e ilustruar në mënyrë të guximshme.

Poka paralajmëron se "Nëse bie në dashuri, do të duhet të vuash, por kurrë nuk duhet të biesh dakord për të shkëmbyer jetën tënde për një tjetër".

Intv ju sjell disa nga ilustrimet e tij më të spikatura

sa.PNGwaaa.PNGdfv.PNGvxcx.PNGwe.PNGv.PNGddd.PNGdddddd.PNGdsd.PNGdssds.PNGssa.PNGssasa.PNGss.PNGasa.PNGa.PNGs.PNGashdfh.PNGxxa.PNGc.PNG

Article Logic
Execution time: 0.0038149356842041