INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Hailey Baldwin me një look krejtësisht ndryshe! Ja cilat ishin veshur më bukur tek eventi më i madh i modës [FOTO]

Hailey Baldwin me një look krejtësisht ndryshe! Ja cilat ishin veshur më bukur tek eventi më i madh i modës [FOTO]

Publikuar më: 10:44 07-09-2018

Muaji i modës tashmë është këtu! Ajo erdhi shpejt dhe furishëm dhe disa nga modelet më të mira janë nderuar me çmime tek ngjarja e vitit ‘Daily Front Row Awards’, ku prezantuesja e këtij eventi ishte Nicki Minaj. Modelet kanë shkëlqyer me paraqitjen e tyre teksa parakaluan tek tapeti i kuq. 

Modelja dhe e fejuara e Justin Bieber, Hailey Baldwin fitoi çmimin ‘Fashion Media Personality’, Winnie Harlow fitoi ‘Breakthrough Model’, ndërsa modelja Ashley Graham fitoi ‘Fashion Force’.
Përpos çmimeve , ajo çfarë bëri zhurmë në këtë event ishte edhe veshja e personazheve. Nicki Minaj tërhoqi vëmendej të madhe me veshjen e saj, ndërkohë edhe Hailey Baldwin e cila u shfaq me një look krejtësisht ndryshe.


IN LIFE ka renditur veshjet më të bukua nga eventi ‘Daily Front Row Awards’

 

Priyanka Chopra

daily-front-row-nyfw-12.jpg

 

 

Irina Shayk

daily-front-row-nyfw-06.jpg

 

 

 

Winnie Harlow

daily-front-row-nyfw-09.jpg

 

 

 

Gigi Hadid

daily-front-row-nyfw-03.jpg

 

 

 

Nicki Minaj

daily-front-row-nyfw-04.jpg

 

 

 

Ashley Graham

daily-front-row-nyfw-01.jpg

 

 

 

Hailey Baldwin

daily-front-row-nyfw-02.jpg

 

 

 

Taylor Hill

daily-front-row-nyfw-13.jpg

 

 

 

Paris Jackson

daily-front-row-nyfw-11.jpg

 

 

 

Article Logic
Execution time: 0.0078408718109131