INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
HAHA, e panë të gjithë! Modelja seksi harron që ka kamera dhe del pa të brendshme në Grande Fratello 16! [FOTO+18]

HAHA, e panë të gjithë! Modelja seksi harron që ka kamera dhe del pa të brendshme në Grande Fratello 16! [FOTO+18]

Publikuar më: 18:01 14-04-2019

Nga mbrëmja e së hënës, në Itali ka startuar edicioni i 16 i “Grande Fratello” në Canale 5, pjesë e së cilit është edhe ish-basketbollistja italiane Valentina Vignali.

Që në javën e parë të relity show-t, Vignali e cila i është përkushtuar modelingut, ka arritur të tërheqë vëmendjen e mediave kombëtare dhe jo vetëm.

Modelja po lëvizte nëpër shtëpinë më të njohur e veshur vetëm me një bluzë të zezë, por kamerat kanë fiksuar disa pamje +18.

Teksa po shtrihej në shtrat, Valentina Vignali ka ngritur këmbët dhe është vënë re se ajo nuk kishte veshur të brendshme, duke ekspozuar kështu pjesën intime.

Një tjetër foto e fiksuar nga kamerat më parë është edhe ajo ku shihet pa bluzë dhe pa reipeta.

Ndërkohë modelja ka deklaruar se nuk e ka bërë qëllimisht këtë gjest.

auto_i31555248145.jpgvalentina-vignali.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0027928352355957
    array(1) { ["section"]=> string(115) "haha-e-pane-te-gjithe-modelja-seksi-harron-qe-ka-kamera-dhe-del-pa-te-brendshme-ne-grande-fratello-16-foto-18-91426" }