INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Greqi: Përfundon arratia e Klodi Lesit me të birin.

Greqi: Përfundon arratia e Klodi Lesit me të birin.

Publikuar më: 15:01 24-01-2016
Nga 7 janari deri më sot shqiptari Klodi Lesi, i cili vrau gruan greke jetonte fshehur në një shtëpi të braktisur në një zonë të Kalkidhikisë. Po arratia e tij 3 javore përfundoi, pasi policia helene mundi ta arrestojë. 
Lesi u gjet bashkë me të birin, në  një kasolle edhe pse u aludua shumë se ai mund të jetonte në zonat kufitare mes Greqisë dhe Shqipërisë  me qëllim arratisjen për në Shqipëri. Po në fakt ai po qëndronte në të njëjtin fshat, ku jetonte më parë, por në një banesë të braktisur. 
Për fat të mirë edhe djali i tij ishte në gjëndje të mirë shëndetësore.
 
 
 
Article Logic
Execution time: 0.0036430358886719