INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Granit Xhaka bëhet baba për herë të parë, zbulohet emri i veçantë i vajzës! [FOTO]

Granit Xhaka bëhet baba për herë të parë, zbulohet emri i veçantë i vajzës! [FOTO]

Publikuar më: 22:29 08-10-2019

Ditën e djeshme futbollisti i Arsenalit, Granit Xhaka ka njoftuar me anë të një postimi në rrjetin social “Instagram” se është bërë baba për herë të parë. “Mirësevjen princesha jonë e vogël, nëna dhe babi të duan shumë” : ka shkruar ai në mbishkrimin e fotografisë, ku ka shprehur gëzimin që është bërë baba për herë të parë.

Kurse sot, me anë të një postimi në Instagram, Leonita, bashkëshortja e Granitit i uron mirëseardhje në jetë vajzës së saj duke i zbuluar emrin.

 

ayana.jpg

Vogëlushja quhet Ayana Xhaka, dhe ne i urojmë jetë të gjatë dhe të lumtur.

Article Logic
Execution time: 0.002953052520752