INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Google Play vjen me suprizën që të gjithë po prisnim

Google Play vjen me suprizën që të gjithë po prisnim

Publikuar më: 11:08 30-12-2018
Google Play po ofron një përzgjedhje prej mbi 50 filmave Digital HD me qira nga vetëm 0,99 dollarë secila. Shumë prej këtyre filmave paguhen rregullisht në $ 4-6 kur nuk zbriten, kështu që patjetër do të dëshironi të shikoni se çfarë ofron. Ka një përzierje të mirë të filmave më të rinj dhe më të vjetër dhe një koleksion të gjerë zhanresh për të zgjedhur. Do të kemi "Walk to Remember" të vitit 2002, shikoni një klasik si The Shining, ose The Girl With the Dragon Tattoo.
Instagram Banner
Filma të tjerë që mund të merrni me qira përfshijnë: Blackfish - 0,99 $ Bronson - 0,99 $ Kujtimet e një Geisha - $ 0.99 Gravity - $ 1.99 Asnjë vend për burrat e moshuar - $ 1.99 Meg - $ 2.99 Ocean 8 - $ 2.99 Tag - $ 2.99 sipër janë në dispozicion në Amazon Prime Video, kështu që është një ide e mirë për ti parë nëse jeni tashmë anëtar.
Article Logic
Execution time: 0.0034170150756836